DOMINACIJA: Srbija osvojila još dve zlatne medalje!
Zastava Srbije, Foto: Profimedia

bravo

Možemo da budemo veoma ponosni

Objavljeno: 21:54h

Srpske bokserke nastavljaju da blistaju na Evropskom prvenstvu u boksu, a naša reprezentacija bogatija je za još dve zlatne medalje!

Posle Sare Ćirković, koja je osvojila zlato u kategoriji do 54 kilograma, sada su najsjajnije odličje donele i Natalija Šadrina i Kristina Kaluhova.

Šadrina je u finalu do 60 kilograma savladala rusku predstavnicu, Nune Asatrijan, i to na poene, rezultatom 4:1.

Nakon toga, evropska šampionka postala je i Kristina Kaluhova, koja je u finalnom meču u kategoriji do 65 kilograma, slavila potiv Elene Babičeve iz Rusije, takođe na bodove sa 4:3.

Ovo je treće zlato ta naše bokserke na Evropskom prvenstvu, a izgledne su šanse da ih bude i još više.